implant dis fiyatlari

RSS

Tel Bar Sandalye ve Tabureleri 

Metal amerikan mutfaklara veya bar gibi bankolu yüksek masalı yada bistro masa kullanılan kokteylleriniz gibi tüm mekanlarınızda kullanabileceğiniz tel bar taburesi modelleri minderli ve mindersiz olarak her renkte üretilir.Tel bar sandalye modelleri toptan ve perakende olarak satışa sunulmuş olup standart bistro yüksek masalara göre tasarlanmıştır.Oturumu son derece rahat ve dayanıklıdır.İç ve dış mekanlarda ve olumsuz hava kosullarında sizlere sıkıntı çıkarmayacak bir üründür.

Tel Bar Modeli
Tel Bar Modeli
Tel Bar Modeli
Tel Sırtlı Bar Taburesi
Tel Sırtlı Bar Taburesi
Tel Sırtlı Bar ...
Tel Düz Ayaklı Tabure
Tel Düz Ayaklı Tabure
Tel Düz Ayaklı ...
Sırtsız Tel Tabure
Sırtsız Tel Tabure
Sırtsız Tel Tab...
Tel Minderli Krom Tabure
Tel Minderli Krom Tabure
Tel Minderli Kr...
 
 
Powered by Phoca Gallery

Metal Tel Ürünleri

Sandalye modelleri kalıplarda büküm ve kaynak sonrası boya ile tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderilir.

Tel Sandalye

Tel masa modelleri işçilikli bir masa modelidir , emek harcıyarak üretimi yapılan tel masa modelleri kullanışlı ve hava şartlarına dayanıklıdır.

Tel Masa

Masa ayakları isteğinize özel yuvarlak modellerde tel tel veya dilerseniz profil ve diğer metal malzemelerdende üretmekteyiz.Tel masa ayakları.

Masa Ayakları

Tasarımı son derece modern tüm masa ve sehpa tablalarına uygun olarak üretilir dayanıklıdır.Sehpa ayakları metal,krom gibi farklı malzemelerdende üretilir.

Sehpa Ayakları