implant dis fiyatlari

RSS

Kütük Ağaç Tabla ve Metal Statik Boyalı Ayaklar

Kütük ağaç malzemeden doğal olarak üretilen , ayak kısımları boyalı özel metal yada farklı malzemelerden üretilen her mekana uygun masa modelidir.Kütük ağaç masalar ham ağacın işlenmesi , kesilmesi ve cilası ile ortaya çıkar.Görünümü doğal bir hava katmasanın yanı sıra dayanıklı ve sağlamlığı ile diğer masa malzemelerinden kat kat iyidir.Metal statik boyalı masa ayakları ile paslanmaz iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kütük Masalar İçin Tıklayınız ...

Kütük Masa 19
Kütük Masa 19
Kütük Masa 19
Kütük Masa 20
Kütük Masa 20
Kütük Masa 20
Kütük Masa 21
Kütük Masa 21
Kütük Masa 21
Kütük Masa 23
Kütük Masa 23
Kütük Masa 23
Kütük Masa 24
Kütük Masa 24
Kütük Masa 24
 
 
Powered by Phoca Gallery

Metal Tel Ürünleri

Sandalye modelleri kalıplarda büküm ve kaynak sonrası boya ile tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderilir.

Tel Sandalye

Tel masa modelleri işçilikli bir masa modelidir , emek harcıyarak üretimi yapılan tel masa modelleri kullanışlı ve hava şartlarına dayanıklıdır.

Tel Masa

Masa ayakları isteğinize özel yuvarlak modellerde tel tel veya dilerseniz profil ve diğer metal malzemelerdende üretmekteyiz.Tel masa ayakları.

Masa Ayakları

Tasarımı son derece modern tüm masa ve sehpa tablalarına uygun olarak üretilir dayanıklıdır.Sehpa ayakları metal,krom gibi farklı malzemelerdende üretilir.

Sehpa Ayakları