implant dis fiyatlari

Öncelikle tüm müşterilerimize hayırlı alışverişler dileriz.

 

Tel sandalye alanında öncelikle hazır malzemede alıp argon ve diğer malzemelerden kaynak ve punta işçiliği piyasa başladığımız demir sandalye üretiminde , makine elaman ve piyasa şartlarına göre yatırımlarımız ile imalathanemizi büyütmüş , elaman sayılarımızı çoğaltmış kaliteyi düşürmeden toptan olarak satışlarımıza yön verdikten sonra , bilişim ve sanal dünyaya sosyal medya ve diğer web sitelerimiz ile perakende sektöründe daha can alıcı tel sandalye modellerini müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.Saygı sevgi ve dürüstlük çerçevesinde ürün satım ve alımın yanı sıra üretici firma olduğumuzdan dolayı sizleri mekanımızda ağırlamak ve iş konuşmak için sabırsızlanıyoruz.

 

 

Metal Tel Ürünleri

Sandalye modelleri kalıplarda büküm ve kaynak sonrası boya ile tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderilir.

Tel Sandalye

Tel masa modelleri işçilikli bir masa modelidir , emek harcıyarak üretimi yapılan tel masa modelleri kullanışlı ve hava şartlarına dayanıklıdır.

Tel Masa

Masa ayakları isteğinize özel yuvarlak modellerde tel tel veya dilerseniz profil ve diğer metal malzemelerdende üretmekteyiz.Tel masa ayakları.

Masa Ayakları

Tasarımı son derece modern tüm masa ve sehpa tablalarına uygun olarak üretilir dayanıklıdır.Sehpa ayakları metal,krom gibi farklı malzemelerdende üretilir.

Sehpa Ayakları